::Čistá kryštálová voda::

Voda, ktorú pijeme nám neustále odovzdáva nazbierané informácie z okolia v ktorom sa nachádza.

 

 

Emócie, nálady, myšlienky - z toho všetkého voda vytvára vzorec kryštáľov, je to tajná, nepoznaná reč prírody, ktorá s nami priamo komunikuje a pri konzumácii tvorí vzorce informácií pre telo, dušu a ducha. Tieto informácie sa automaticky spracovávajú a podľa toho sa cítime.

Keď je človek rozladený stresom a zhonom dnešného životného štýlu, jeho bunky starnú o to rýchlejšie. Keďže my chceme všetko rýchlejšie, voda okolo nás to príjme a odovzdá túto informáciu našim bunkám  - preto sa starne rýchlejšie.
Kryštály nám môžu pomôcť, lebo sú schopné odovzdať do vody krásu, lásku a radosť z prítomného okamihu prírody. Dokážu dostať do rovnováhy vibrácie chaosu dnešnej doby, ktorá je len ilúziou mysle a zmenia chaos na prítomný okamih krásy.

 

Voda v blízkosti kryštálov vytvára v sebe krásne a úplné kryštály, ktoré odovzdávajúinformáciu zdravia bunkám živých organizmov. Šťastné bunky vedia žiť v prítomnosti, čas na ne pôsobí iba relatívne.

 

Emócie, nálady, myšlienky – z toho všetkého voda vytvára vzorec kryštáľov, je to tajná, nepoznaná reč prírody, ktorá s nami priamo komunikuje a pri konzumácii tvorí vzorce informácií pre telo, dušu a ducha. Tieto informácie sa automaticky spracovávajú a podľa toho sa cítime.

Všetky práva vyhradené. © 2024, Počet návštev: 108647