::Individuálne liečenie::

Individuálne liečenie:

Táto forma liečenia je vhodná vtedy, keď klient potrebuje viac času na liečbu mechanických záležitostí, to znamená  problémy s chrbticou ,vyskočené platničky, ochorenie kĺbov, ženské problémyneplodnosť, zápalové ochorenia...Vladimír pri liečbe používa psy-chirurgiu - psychickú operáciu.

Psychická operácia:

- Premieňa negatívnu energiu na pozitívne vibrácie, očisťuje biopole človeka

- Dáva impulz pozitívneho myslenia a posilňuje vieru chorého v uzdravenie

- Tlmí zápal

- Spúšťa detoxikáciu chorých orgánov

- Pomáha liečiť choré orgány

Liečenie pomocou psychickej operácie:

Túto metódu liečby ovláda len pár ľudí vo svete. Jedným z úspešných psy-chirurgov, ktorý zasvätil Vladimíra pred jedenástimi rokmi do liečby psychických operácií je Dr.Michel Carayon. Tento Francúz sa učil 15 rokov v Indii u svätého muža Swámi Muktanandu. Michel úspešne používa metódu liečby psychických operácií na svojej Parížskej klinike. Pacienti z rôznymi ochoreniami navštevujú jeho kliniku z celého sveta. Hovoríme o metóde liečby budúcnosti, keď silný impulz od psy-chirurga môže zapojiť samoliečiacu silu človeka, ktorá dokáže pozitívne pôsobiť na rôzne choroby. Veľmi záleží aj na viere pacienta, ktorý verí v uzdravenie. Mnohí ani netušíme, akú silu v sebe máme a častokrát ju nepoužívame. To je ale škoda, lebo ľudské telo je unikátny výtvor prírody, má schopnosť regenerácie. Základom fyzického tela sú bunky a tie sa dokážu deliť a obnovovať.

 

Dovoľujeme si uviesť zopár prípadov liečenia ľudí pomocou psychickej operácie, keď vnútorná sila pacienta dokázala pomôcť:

1. Vladimír lieči 30 ročnú ženu s chronickým zápalom vaječníkov, ktorá 5 rokov nemohla otehotnieť. Pri liečbe používa psychickú operáciu, keď rukami pôsobí na choré vaječníky. Po dvoch mesiacoch sa podarilo žene otehotnieť a donosila zdravé dieťatko.

ri liečbe používa psychickú operáciu, keď rukami pôsobí na choré vaječníky.

2. Dvanásť ročný chlapec: Bližšie neurčená diagnóza, príznaky- nechuť do jedla hlavne ráno, bolesť bruška, chlapec sa uzatvára do seba, stráca záujem o šport a komunikáciu s rodičmi. Po prvom pôsobení sa dozvedáme, že je šikanovaný spolužiakmi, preto že má troška nadváhu a spolužiaci sa mu preto vysmievajú. Po posilnení psychicky získal väčšie sebavedomie a príznaky postupne miznú.

Po posilnení psychicky získal väčšie sebavedomie a príznaky postupne miznú.

3. Problémy s chrbticou. Pani nemohla otočiť hlavou. Bolo potrebné uvoľniť sval pôsobením energie. Znova môže bez problémov otáčať hlavou.

Problémy s chrbticou.

4. Dlhodobejšie problémy so žalúdkom, až nakoniec znela diagnóza: rakovina žalúdka. Je potrebná operácia. 3X sa nemohla uskutočniť, raz boli technické problémy, druhý krát ochorel operatér a tretíkrát pacientka odmietla operáciu, mala zvláštny pocit strachu. Dostala typ od známej „vyskúšaj psychickú operáciu u liečiteľa, ktorý mi pomohol s nespavosťou“. 3X absolvovala psychickú operáciu, cítila sa oveľa lepšie. Bolo ale potrebné podrobné vyšetrenie a odborný dohľad lekárov. Náhodne sa stretla s lekárom, ktorý ju mal vtedy operovať. Spontánna reakcia lekára bola veľmi radostná, bol rád, že pani vyzerá už lepšie. Áno mám sa lepšie, odpovedala pani, ktorú silná viera v život uzdravila. Patrí jej veľký obdiv a želáme jej pevné zdravie a veľa úspechov v osobnom živote.

Dlhodobejšie problémy so žalúdkom

5. Pôsobenie zamerané na posilnenie psychickej vyčerpanosti, problémy so spánkom, častá únava strata zmyslu života. Po viacerých pôsobeniach, má pacient chuť do života a cíti sa oveľa lepšie.

Pôsobenie zamerané na posilnenie psychickej vyčerpanosti

6. Staršia Pani, ktorá bývala sama v peknom byte v lukratívnej štvrti niekto nahovoril, že má v byte neviditeľných energetických upírov, ktorý jej odčerpávajú energiu. Dôverčivá pani začala mať problémy so spánkom a bola na pokraji psychického zrútenia. Začala sa báť vo svojom vlastnom byte. Po rozhovore s Vladimírom začala pani triezvo uvažovať a prestala sa báť. Samozrejme, že nič také tam v skutočnosti nebolo a aj ak tam malo byť, utieklo to od strachu za tými čo to vymysleli. A tak milá pani býva spokojne vo svojom byte bez upírov a bubákov.

 

Liečivá sila nepochádza zo mňa, som len sprostredkovateľ. Snažím sa zapojiť  samoliečiacu schopnosť človeka a tá je oveľa silnejšia než si myslíme, zdôrazňuje Vladimír. Každý môže Vladimíra navštíviť osobne, po vopred dohodnutom termíne. Liečivé pôsobenie trvá podľa potreby. Počas pôsobenia sa môže človek ocitnúť v príjemnom, relaxačnom stave, v psychickom uvoľnení a tiež môže prijať potrebné množstvo liečivej energie a informácie pre svoj daný problém.

 

Vladimírova metóda liečby nenahrádza lekársku starostlivosť a v žiadnom prípade neprerušujte a nevynechajte lekársky dohľad a odbornú starostlivosť.

Všetky práva vyhradené. © 2024, Počet návštev: 108645